Ratio Relaxation Mat

Ratio Relaxation Mat

Een natuurlijk zachte Merino wollen mat voor herstellende yoga en meditatie, die een verheven ontwerp combineert met blijvend comfort.

New

Natuurlijk Zacht

Gemaakt van 100% Nieuw-Zeelandse wol voelt het zacht aan en vormt het een uitnodigende basis voor je practice.

Herstellend & Comfortabel

Dikke, veerkrachtige wol zorgt voor comfortabele ondersteuning van het lichaam tijdens langdurige stilstand en herstellende houdingen.

Duurzame veerkracht

De natuurlijke structuur van wol weerstaat compressie, behoudt volume en blijft fris met geurwerende en antimicrobiële eigenschappen.

Veelgestelde vragen

Waarvoor wordt de Ratio Relaxation Mat het beste gebruikt?

De Manduka Ratio Relaxation Mat is ontworpen voor tragere, herstellende oefeningen zoals restorative yoga, yin yoga, meditatie en ademwerk. Het zachte wollen oppervlak en de veerkrachtige dikte bieden een comfortabele basis voor langere houdingen, zittende meditatie en momenten van diepe rust.

Waarin verschilt de Ratio Relaxation Mat van een traditionele yogamat?

In tegenstelling tot een traditionele yogamat die is ontworpen voor actieve of vloeiende oefeningen, Manduka Ratio Relaxation Mat geeft prioriteit aan zachtheid, warmte en comfort tijdens tragere oefeningen. Het natuurlijke woloppervlak maakt hem bijzonder geschikt voor herstellende yoga, yin, meditatie en ontspanning, in plaats van voor snelle of intens bezwete yogasessies.

Waarvan is de Ratio Relaxation Mat gemaakt?

De Manduka Ratio Relaxation Mat is gemaakt van 100% Nieuw-Zeelandse wol, die op natuurlijke wijze helpt bij het reguleren van temperatuur en vochtigheid, terwijl ze zacht en veerkrachtig blijft. De wol is mulesing-vrij en de mat is RWS-, Woolmark- en OEKO-TEX-gecertificeerd, en combineert premium comfort met verantwoord verkregen materialen.

Blijft de Ratio Relaxation Mat op zijn plaats tijdens de oefening?

Ja. De Manduka Ratio Relaxation Mat heeft een onderzijde van latex die is ontworpen om de mat stevig op zijn plaats te houden tijdens herstellende houdingen, meditatie en ademwerk. Houd er rekening mee dat, omdat de onderzijde latex bevat, de mat niet wordt aanbevolen voor mensen met een latexgevoeligheid.

Hoe maak ik de Ratio Relaxation Mat schoon en hoe verzorg ik deze?

Voor dagelijks onderhoud, plaatselijk reinigen van de Manduka Ratio Relaxation Mat indien nodig met een warme, vochtige doek. Voor een grondigere reiniging wordt professionele stomerij aanbevolen. Was de mat niet in de machine, gebruik geen bleekmiddel, droog hem niet in de droger en strijk hem niet, omdat dit de natuurlijke wolvezels kan beschadigen.