Helpcentrum - Partnerprogramma's | Manduka EU

Manduka_Europe-partnership Teacher Yoga Studio Discount programs FAQ Help Center

Docenten korting


Wat is de lerarenkorting?

We zijn vereerd dat we een royale productkorting van 35% kunnen geven aan alle actieve yogadocenten die onze industrie vooruit helpen. Deze korting is om alle docenten in staat te stellen professionele apparatuur en kleding aan te schaffen voor persoonlijk gebruik. Wij bieden exclusieve prijzen op onze premium kwaliteit yoga matten, handdoeken, rekwisieten en kleding. Ons doel is om je de beste uitrusting te bieden met ultieme prestaties en ondersteuning, die duurzaam is en lang meegaat.

Lees meer over de Docenten korting.

Het is zo toegankelijk en handig als het klinkt, stuur gewoon je aanvraag op hier.
Heb je nog vragen? Stuur ons een e-mail met "Lerarenkorting voor de industrie" in de onderwerpregel naar yogisupport@manduka.com

Kom ik in aanmerking voor de Docenten Industriekorting?

Om in aanmerking te komen hebben we het volgende nodig:

  • Minimaal 200+ uur certificering
  • Naam van de studio of het bedrijf waar je lesgeeft of je website/Instagram handle waar je je lessen aankondigt.

Stuur je sollicitatie hier en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Beloningsprogramma - Affiliate

Wat is het beloningsprogramma?

De Beloningsprogramma is onze manier om dankbaarheid uit te drukken aan docenten en studio's die Manduka producten waarderen en onderschrijven. We zijn blij te kunnen aankondigen dat je vanaf 1 juni 2023 als docent een gepersonaliseerde kortingscode krijgt die exclusief voor jou is. Met deze code krijgen uw leerlingen 15% korting op hun aankopen op eu.manduka.com. In ruil daarvoor ontvang jij als docent 10% commissie op elke aankoop die met jouw code wordt gedaan. Het is onze manier om te erkennen dat je een belangrijke rol speelt en om je steun te belonen.

Hoe meld ik me aan voor het Teacher Reward Programma?

Om deel te nemen aan het beloningsprogramma vragen we de volgende informatie:

  • Een kopie van je YTT-certificaat
  • Een link naar je yoga lesrooster

Als je in aanmerking komt, voel je dan vrij om te solliciteren hier.

Wanneer ontvang ik mijn commissie?

De commissie voor aankopen met jouw korting wordt binnen de eerste 10 werkdagen van elke maand uitbetaald. Je ontvangt een melding op je PayPal-account dat er een betaling binnenkomt die je moet accepteren. Let op, afhankelijk van weekend- en feestdagen kan het zijn dat je de betaling met een paar dagen vertraging ontvangt.

Ik denk dat er een bestelling ontbreekt in mijn Commissie, wat moet ik doen?

Je kunt inloggen op je account en alle bestellingen bekijken die zijn geplaatst met jouw code hier.

De cut-off voor de uitbetaling is de laatste dag van elke maand en wordt uitbetaald in de eerste week van de volgende maand. Als je nog steeds denkt dat er een bestelling ontbreekt in de commissie, neem dan contact met ons op via yogisupport@manduka.com.

Studio & Retraites Uitrusting Korting

Ik ben op zoek naar apparatuur voor mijn yogastudio/retraite die studenten kunnen gebruiken. Is dit het juiste programma voor mij?

Als je een zelfstandige studio hebt die je wilt uitrusten met Manduka producten, dan kun je onze studiokorting aanvragen.

Het is zo toegankelijk en gemakkelijk als het klinkt, stuur gewoon je aanvraag op hier.

Heb je nog vragen? Stuur ons een e-mail naar yogisupport@manduka.com

Bekijk onze Studio-uitrustingsgids voor meer informatie!

Waarvoor kan de studiokorting worden gebruikt?

De studiokorting is bedoeld voor onafhankelijke studio's/retraites/hotels die producten willen aanschaffen die hun studenten/deelnemers kunnen gebruiken. De studiokorting is niet bedoeld voor persoonlijk gebruik, detailhandel of groothandel.

Bieden jullie een service voor het afwerken van yogamatten voor studio-apparatuur?

Ja, we bieden pakkingdiensten aan voor PRO Series-matten die als studio-uitrusting worden gekocht. Neem contact op met yogisupport@manduka.com voor meer informatie en afspraken.

Wat raadt Manduka aan als studio-uitrusting?

Voor aanbevelingen voor studioapparatuur kun je de Manduka Studio Uitrustings Gids. Inspiratie nodig? Bekijk alle details over het programma hier en de Studio Spotlight pagina

Als je meer hulp nodig hebt, kun je altijd contact opnemen met yogisupport@manduka.com.

Waarom raden jullie yogamatten uit de PRO-serie aan als studio-uitrusting?

We raden de PRO serie voor gebruik in studio's vanwege hun duurzaamheid en het gemak waarmee ze schoongemaakt kunnen worden als meerdere mensen de mat gebruiken. Onze PRO-serie heeft een oppervlak met gesloten cellen zodat ze geen vocht of bacteriën absorberen. Dankzij deze eigenschap kan de mat na verloop van tijd zeer hygiënisch worden gehouden en gaat hij veel langer mee dan matten die zweet of vocht absorberen. De PRO-serie is gericht op stabiliteit/dichtheid en duurzaamheid van het product en is gemaakt van PVC, bevat geen latex en is ook OEKO-TEX gecertificeerd.

Het verschil tussen de PRO en PROlite is de dikte en breedte. De PRO matten zijn dikker en breder dan de PROlite, dus de PROlite is minder zwaar om te dragen. De PROlite is 4,7 mm dik en weegt 1,9 kg, terwijl de PRO 6 mm dik is en 3,4 kg weegt.

Bieden jullie co-branding aan voor yogamatten van studio-apparatuur, kan ik mijn logo op de mat zetten?

Ja, we bieden co-branding diensten aan op PRO-serie matten die worden gekocht als studio-uitrusting. Neem contact op met yogisupport@manduka.com voor meer informatie en afspraken.

Stimuleringsprogramma voor bedrijfsgezondheid

Wat is de Business Health Incentive Korting?

Manduka biedt een korting voor bedrijven die hun personeel willen belonen met yoga geschenken of apparatuur ter ondersteuning van hun kantoorstudio of praktijk.

Neem contact op met ons team op yogisupport@manduka.com voor meer informatie. Vermeld de bedrijfsnaam, website, productkeuze en hoeveelheid in de e-mail.

Manduka Groothandel Programma

Kan ik een groothandelrekening aanvragen zonder BTW-nummer?

Om in aanmerking te komen voor een groothandelrekening moet je een geldig BTW-nummer hebben als je bedrijf zich binnen de EU bevindt. Een groothandelrekening wordt alleen goedgekeurd voor detailhandelsdoeleinden. Als je studiospullen wilt kopen, raden we je onze Studiokorting.

Ik heb een yogastudio en ben alleen op zoek naar studiospullen, wat zijn mijn opties?

Het Manduka Groothandelsprogramma is bedoeld voor yogastudio's (en wederverkopers) die producten voor wederverkoop en studio-uitrusting willen bestellen. Als je alleen studio apparatuur wilt bestellen, bekijk dan de Studio korting of stuur een e-mail naar yogisupport@manduka.com voor meer informatie.

Voor productaanbevelingen voor studioapparatuur kun je onze Gids voor studioapparatuur.

Is er een minimumbestelhoeveelheid voor het groothandelsprogramma?

Er geldt een minimum bestelhoeveelheid van €500 voor de eerste bestelling en een jaarlijks minimum van €1.500.

Biedt Manduka gratis verzending aan groothandels?

Met ingang van 1 maart 2023 hebben we ons verzendbeleid voor groothandelsklanten aangepast. In plaats daarvan bieden we gesubsidieerde verzendtarieven op basis van het gewicht en de bestemming van je bestelling. Het geldende verzendtarief wordt automatisch opgenomen in het totaalbedrag van je bestelling tijdens het afrekenen.

Als je nog vragen hebt, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via europe@manduka.com

Hoe vraag ik een Manduka Wholesale account aan?

Vul de Manduka groothandel applicatie in hier. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

Accepteert Manduka Retourzendingen of Ruilingen?

Als zakelijke klant genieten aankopen niet dezelfde wettelijke bescherming die beschikbaar is voor consumenten onder de Sale of Goods Act 1979 en andere gerelateerde consumentenwetgeving. Retourneren en ruilen is standaard niet mogelijk.

Manduka accepteert geen retourzendingen op groothandelsbestellingen, tenzij het product defect is. Als je een artikel in een dergelijke staat ontvangt, neem dan contact op met ons team via e-mail op europe@manduka.com voor assistentie.

Hoe lang duurt het om mijn groothandelbestelling te verzenden en te ontvangen?

Ons magazijn kan bestellingen binnen 24-72 werkuren verwerken en verzendt via DPD tenzij anders vermeld. Je ontvangt de trackinginformatie via e-mail zodra de bestelling is verzonden. Ga voor gedetailleerde verzendinformatie per land naar de Groothandel verzendpagina.

Is het mogelijk om via een factuur te bestellen?

We bieden momenteel alleen vooruitbetalingsvoorwaarden. Je ontvangt een factuur nadat de bestelling vanuit ons magazijn is verzonden.

Mijn bedrijf heeft geen zakelijke creditcard, kan ik dan nog steeds een groothandelorder plaatsen?

Ja, wij bieden ook de mogelijkheid om via PayPal te bestellen. U kunt uw (zakelijke) betaalpas direct koppelen aan een PayPal-rekening.

We kunnen je account ook zo instellen dat je via een bankoverschrijving kunt betalen. Neem contact op met europe@manduka.com en wij kunnen u helpen met uw groothandelrekening

Is het mogelijk om de bestelling van mijn klanten rechtstreeks naar hun huisadres te sturen?

Nee - Manduka staat geen dropshipping of cross-docking toe. Zakelijke klanten zijn verplicht hun eigen voorraad aan te houden en te verkopen. Het groothandelsprogramma is niet bedoeld voor zakelijke klanten om producten uit Manduka's voorraad direct door te verkopen.

Ik ben al een groothandelsklant, waar moet ik inloggen?

Als u uw online groothandelaccount al hebt geactiveerd, kunt u inloggen op hier. Voer het e-mailadres van uw account en het door u gekozen wachtwoord in om toegang te krijgen!

Als je je account nog niet hebt geactiveerd en geen activeringsmail hebt ontvangen, neem dan contact op met europe@manduka.com.

Bestelt u productaanpassingen?

We kunnen de PRO of PROlite mat tegen meerprijs van een co-branding voorzien voor je studio-uitrusting. We verkopen onze producten niet zonder het Manduka logo. We bieden geen co-branding van onze matten aan voor de detailhandel.

Neem voor meer informatie contact op met europe@manduka.com

Is er een minimumbestelling per jaar?

Groothandelsaccounts moeten minimaal elke zes maanden een bestelling plaatsen. Groothandelsaccounts die langer dan 6 maanden inactief zijn of een ongeldig BTW-nummer hebben, worden gedeactiveerd.

We verzoeken groothandelaccounts vriendelijk om een jaarlijks bestelminimum van 1500,- EUR te bereiken.


Related Products