Studio Spotlight: Yoga Room

Posted in studio spotlight |
Studio Spotlight: Yoga Room

Kredyt fotograficzny: YogaRoom

Zainspirowany przewodnią zasadą "Wiele praktyk. Jedna intencja", Yoga Room jest zaangażowany we wspieranie społeczności osób w ich podróży do dobrego samopoczucia i samopoznania, pomagając im rzucić wyzwanie ich umysłom, ciałom i duchom, gdy starają się być najlepszymi sobą na macie i poza nią.

Za każdym razem, gdy wejdziesz do studia Yoga Room, znajdziesz się w tej samej przestrzeni i atmosferze, wyrafinowanej i oddanej swojej praktyce.

Z 4 studiami w Brukseli w Belgii i 1 w Lyonie we Francji, Yoga Room szybko stała się punktem odniesienia w każdym mieście, które nazywa domem. Oferując szeroką gamę zajęć od 7 rano do 22 wieczorem, Yoga Room ma ambicję otworzyć więcej miejsc w całej Europie, aby rozwijać lokalne społeczności i dzielić się miłością do jogi.

Jakie jest Twoje podejście do nauczania jogi?

Wnosimy nowoczesne podejście do jogi, jednocześnie szanując tę starożytną praktykę na wszystkich zajęciach, których uczymy. Naprawdę wierzymy, że joga może zmienić życie każdego, zwłaszcza w naszym nowoczesnym społeczeństwie, w którym wszyscy są pod dużą presją i brakuje im miejsca na ustalenie priorytetów i czasu.

Nasze DNA opiera się na dynamicznych, wymagających fizycznie zajęciach, choć dla nas jest to tylko punkt wyjścia. Naszym celem jest pokazanie naszej społeczności ścieżki odkrywania i zobaczenia wszystkiego, co joga ma do zaoferowania daleko poza formą fizyczną.

Oferujemy wszystkie style jogi, które podzieliliśmy na 5 kategorii - Foundation, Dynamic, Hot YogaUzdrawianie i Specjalistyczne, które obejmują Hatha, Vinyasa, Ashtanga, Hot Yoga, Yin, medytacja, ściana jogi, joga powietrzna i wiele innych, dla wszystkich poziomów od początkujących do zaawansowanych z dużą elastycznością w harmonogramie.

Wychodzisz poza Shalę, aby trenować, mentorować i prowadzić joginów, powiedz nam więcej o tym, co tutaj robisz i dlaczego.

Wierzymy, że joga może wpływać na tak wielu ludzi na tak wiele niesamowitych sposobów. Każdy może uprawiać jogę, każdy może czerpać korzyści z bycia w chwili obecnej i poświęcenia czasu i przestrzeni na ponowne skupienie się i ponowne połączenie. Stale rozwijamy nowe zajęcia i doświadczenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizujemy warsztaty i prowadzimy programy edukacyjne dla naszych uczniów, aby odkrywać nowe praktyki i pogłębiać swoją wiedzę na temat jogi. Oprócz naszych szkoleń dla nauczycieli jogi 200H, oferujemy 90-dniowy program mentorski, aby pomóc nowo wykwalifikowanym nauczycielom jogi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby zbudować pewność siebie i doświadczenie w nauczaniu.

Wielu naszych członków odkryło jogę w Yoga Room i wierzymy, że naszą misją jest poprowadzenie ich do głębszej podróży w jogę.

Zdjęcie kredytowe: YogaRoom

Źródło zdjęcia: YogaRoom

Jakie są kluczowe elementy Twoich studiów, które Twoim zdaniem poprawiają praktykę Twoich uczniów?

Przestrzeń, naturalny kontekst i miejsce, które można nazwać domem. Nasze studia łączą naturalne światło z naturalnymi materiałami, aby pomóc ugruntować naszą społeczność w przestrzeni, która przenosi ich z powrotem do natury, pozostając jednocześnie w ich miejskim środowisku.

Wszystko jest zrobione tak, aby nasi jogini czuli się jak w domu od momentu otwarcia drzwi do studia. Aby dokonać wyraźnego przejścia od czasu i przestrzeni do reszty dnia. Aby mogli swobodnie płynąć, gdy tylko wejdą.

Wchodząc do studia, zostaniesz powitany przez naszych pracowników w recepcji, a następnie poprowadzony do szatni. Po wyjściu z szatni przez inne drzwi, które prowadzą bezpośrednio do sal treningowych i naszego przytulnego salonu, w którym można zwinąć się na kanapie, aby uziemić się przed lub po zajęciach. Każdy obszar w studio jest przestronny i przestronny, aby zapewnić każdemu miejsce, którego potrzebuje, aby zanurzyć się w swojej praktyce.

Jesteśmy również obdarzeni grupą niesamowitych nauczycieli, którzy są oddani swoim uczniom i pomagają im robić postępy w praktyce. Nasi nauczyciele pochodzą z całego świata, a każdy z nich wnosi do studia wyjątkową energię i przepływ.

Zdjęcie kredytowe: YogaRoom

Zdjęcie kredytowe: YogaRoom

Wszystkie studia mają wyraźny kierunek estetyczny. W jaki sposób informujesz swój zespół przy wyborze i projektowaniu nowej przestrzeni?

We wszystkich naszych studiach znajdziesz tę samą atmosferę i materiały: czyste linie, duże okna, białe ściany, drewno i beton z dużą ilością naturalnego światła. Ten prosty i wyrafinowany wystrój wnętrz jest prawdziwym znakiem rozpoznawczym Yoga Room. Wybierając nową lokalizację, zawsze zwracamy uwagę na:

  1. Przestronnej lokalizacji o powierzchni co najmniej 600 m2, aby mieć wystarczająco dużo miejsca na co najmniej 3 sale do ćwiczeń, duże przebieralnie i przytulny salon.

  2. Duże okna, aby mieć jak najwięcej naturalnego światła w studiu.

  3. Centralna lokalizacja, która jest łatwo dostępna pieszo lub transportem publicznym, w pobliżu obszarów roboczych i mieszkalnych, aby ludzie mogli naprawdę zintegrować zajęcia jogi z codziennym życiem.

23.YOGA_ROOM_Practice3.jpg

Studia Yoga Room są wyposażone w maty Manduka PRO. Jeśli Twoje studio potrzebuje małego odświeżenia, sprawdź nasz sprzęt studyjny pod adresem Manduka.com


Dzielenie się dobrymi wibracjami + najlepsze maty, odzież i sprzęt do jogi od 1997 roku.

Dzielenie się dobrymi wibracjami + najlepsze maty, odzież i sprzęt do jogi od 1997 roku. #inspirethepractice

Related Products